ادوپرفیوم زنانه لنوین مدل Eclat de Nuit حجم 100 میل نمایش بزرگتر

ادوپرفیوم زنانه لنوین مدل Eclat de Nuit حجم 100 میل

محصول جدید

  • مخصوص خانم‌ها
  • حجم 100 میلی لیتر
  • نوع رایحه: شیرین، خنک، گل
  • ساختار رایحه: میوه، وانیل، چوب، گل
  • نت آغازی: انگور سیاه، لیمو، سیب قرمز
  • نت میانی: فریزیا، یاسمن، شکوفه پرتقال، گل بول دنیت

جزییات بیشتر

8 قلم

11,000,000 ریال

مشخصات

صادر کننده مجوز سازمان غذا و دارو
کشور مبدا برند فرانسه
برند لنوین
حجم 100 میلی لیتر
نت آغازین انگور سیاه، لیمو، سیب قرمز
نت میانی فریزیا، یاسمن، شکوفه پرتقال، گل بول دنیت
نت پایانی وانیل، پرالین، چوب صندل
جنسیت زنانه

اطلاعات بیشتر

برند لنوین یک برند فرانسوی است. عطر‌های کشور فرانسه در همه جای دنیا از بهترین و با کیفیت ترین عطرها شناخته می‌شوند. در این صفحه محصول ادوپرفیوم زنانه لنوین مدل Eclat de Nuit حجم 100 میل از این برند مشهور در اختیار شما قرار گرفته است. 

بوی خوش بدن اهمیت بسیار زیادی دارد. مخصوصا برای کسانی که به دنبال ایجاد یک خاطره‌ی خوب یا اثر گذاری بالا در مخاطبان خود هستند. بدن ما به صورت غیر ارادی پس از گذشت زمان بوی بدی تولید می‌کند. تعرق بیش از حد یکی از عوامل آن است. اگر فعالیت روزانه زیادی داشته باشیم بیشتر در معرض این اتفاق هستیم. علاوه بر این حتی اگر بدنمان بوی بدی نداشته باشد، در حالت عادی بدون بو است. در حالی که حس بویایی میتواند در اثر پذیری و تغییر احساسات ما بسیار موثر باشد. به همین خاطر است که اکثر افراد به دنبال این هستند در محافل و مجالس مهم و یا حتی دوستانه بوی خوبی داشته باشند تا تاثیر عمیقی بر مخاطبان و همراهان خوب بگذارند. ادو پرفیوم نوعی از عطر است که غلطت مواد عطر زا در آن حدود 10 تا 20 درصد است. این عطرها ماندگاری بسیار زیادی دارند و قیمت آن نسبت به عطر عادی کمتر است. ادو پرفیوم لنوین از محصولات پر طرفدار و مشهور در این زمینه است.

با استفاده از این عطر سه نت بویایی را تجربه خواهید کرد. لازم به ذکر است که نوع رایحه‌ی این محصول شیرین، خنک و گل است. ساختار رایحه نیز از میوه، وانیل، چوب، گل تشکیل شده است. نت آغازی آن: انگور سیاه، لیمو، سیب قرمز است. نت میانی از فریزیا، یاسمن، شکوفه پرتقال، گل بول دنیت تشکیل شده است. رایحه‌های گیاهی و گلی این بخش آرامش بخش هستند. در نهایت نیز نوبت به نت پایانی می‌رسد. این نت از وانیل، پرالین، چوب صندل تشکیل شده است. رایحه‌های عطر لنوین حضور شما را در ذهن همراهانتان همیشگی خواهد کرد.