ادو تویلت مردانه امپر مدل Stylo حجم 80 میل

محصول جدید

  • مناسب برای آقایان
  • دارای رایحه تند و گیاهی است
  • نت آغازین: نارنج و مرکبات
  • نت های میانی: گشنیز و شکوفه‌ی پرتقال
  • نت‌های پایانی: نت‌های چوبی و عنبر
  • کاملا جدید و مدرن
  • جذاب و فریبنده

جزییات بیشتر

6 قلم

3,350,000 ریال

مشخصات

طبع شیرین, خنک
کشور مبدا برند امارات
برند امپر
رایحه مرکبات, خوراکی, میوه ای, چوبی, طبیعت
برچسب ها عطر مردانه
جنسیت مردانه

اطلاعات بیشتر

میخواهیم به شما یک عطر بسیار خوش بو را معرفی کنیم. پیشنهاد خرید عطر امپر مدل Stylo حجم 80 میل میتواند یک پیشنهاد جذاب در زمینه عطر باشد.

خرید عطر و داشتن یک عطر خوب یک وسیله قدرتمند برای نشان دادن احساس شما در یک روز بزرگ و پر از خاطره است. باعث افزایش خلق‌وخوی خوب شما شده و باعث در یادماندن افراد می‌شوید؛ بنابراین پیدا کردن یک عطر خوب، بسیار مهم است.  عطرها برای گرم کردن قسمت‌های بدن به بهترین شکل و برای کمک به آن‌ها طراحی‌شده‌اند، بنابراین برای اسپری کردن، یک نقطه از گردن و فک پایین، سینه، مچ و ساعد و یا آرنج داخلی را انتخاب کنید.

تأثیر استفاده از ادو تویلت مردانه امپر مدل Stylo حجم 80 میل

بعد از خرید ادو تویلت مردانه امپر مدل Stylo و استفاده از آن تاثیر استفاده از این عطر را کاملا حس خواهید کرد

 

ادو تویلت مردانه امپر مدل Stylo حجم 80 میل، از عطرهای مردانه موردعلاقه است که در سال 1994 وارد صحنه شده است. این عطر و بوی تمیز و بسیار مردانه فراتر از زمان و مکان است. ترکیبات جذاب از مرکبات همراه با گشنیز به‌طور مساوی، رایحه تندی را به وجود آورده است. این رایحه بسیار جذاب یک اثر گیاهی را بر روی پوست شما ایجاد می‌کند و سپس به یک عطروطعم پیچیده و طولانی‌مدت تبدیل می‌شود. استفاده از ادو تویلت مردانه امپر مدل Stylo حجم 80 میل به دلیل ترکیبات ویژه‌ای که دارد شادی و انرژی زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد. باعث طراوت و تازگی می‌شود. این عطر دارای رایحه تند و خنک است.

پس‌ازاینکه درب عطر ادو تویلت مردانه امپر مدل Stylo حجم 80 میل را باز می‌کنید و مقداری از آن را روی پوستتان اسپری می‌کنید، بوی نارنج و مرکبات را استشمام می‌کنید. بعد از مدت کوتاهی نت‌های میانی به‌جای نت‌های آغازین می‌آیند. نت‌های میانی عطر ادو تویلت مردانه امپر مدل Stylo حجم 80 میل شامل گشنیز و شکوفه‌های پرتقال است. بعد از مدت طولانی نت‌های پایانی از راه می‌رسند که چوب و عنبر است. این عطر فوق جذاب، دارای وضوح پویا و مردانه است که با حس مدرن طبیعت ترکیب شده است. این فوق العاده حساس، شفاف و پر جنب و جوش تر از یک عطر سنتی است.